Specjalizujemy się w produkcji Mebli kuchennych! Oferujemy pomiar, projekt (wizualizację), aranżację wnętrz oraz montaż.

Planujemy, projektujemy w 3D i montujemy meble!

Jesteśmy Partnerem Handlowym Spółki Meblowej KAM sp. j. - firmy wielokrotnie nagradzanej na Międzynarodowych Targach Poznańskich za swoje wyroby. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać ponad 400 szafek typowych, jak też nietypowe szafki uzupełniające. Ponadto dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów frontów wykonanych z różnych materiałów, od płyt wiórowych laminowanych, poprzez MDF foliowany, na frontach drewnianych, lakierowanych i akrylowanych kończąc. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaprojektować, zbudować i zmontować praktycznie każdy mebel indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta. Chętnie zawieramy nowe znajomości handlowe z firmami meblowymi oferując sprzedaż swoich wyrobów za rozsądną cenę. Dla Klientów pragnących na "własną rękę" doświadczyć planowania zabudowy kuchennej oferujemy dwa systemy mebli pozwalające na samodzielną aranżację i montaż.

Firmom meblowym oferujemy korzystne warunki współpracy.

Planujemy, projektujemy w 3D i montujemy meble!

 • Umawiamy się z klientem na pomiar w miejscu gdzie kuchnia ma być montowana;
 • Przygotowujemy projekt i wizualizację 3D w kilku opcjach różniących się układem i kolorystyka;
 • Zapraszamy klienta do naszego studia, prezentujemy przygotowane projekty, wspólnie wprowadzamy ewentualne zmiany w projekcie, wybieramy materiały oraz dodatkowe akcesoria;
 • Po ustaleniu wszystkich szczegółów w ciągu kilkunastu minut przygotowujemy precyzyjną wycenę kuchni;
 • Jeżeli klient decyduje się na zakup zaprojektowanej kuchni sporządzamy umowę na wykonanie mebli, ustalamy termin montażu;
 • Przygotowujemy szkice techniczne potrzebne do remontu pomieszczenia dla elektryków, hydraulików i ekip wykończeniowych;
 • Jesteśmy w stałym, bezpośrednim kontakcie z fachowcami wykonującymi prace wykończeniowe potrzebne do prawidłowego montażu zamówionych mebli;
 • Po zakończeniu prac remontowych w ustalonym terminie odbywa się montaż;
 • Na montażu używamy sprzętu wysokiej jakości firmy
 • Zazwyczaj montaż trwa dwa dni.

W naszych meblach stawiamy jakość na pierwszym miejscu:

Meble kuchenne oferujemy z systemami cichego domykania szuflad BLUM Tandembox, a szafki wiszące z podnośnikami frontów BLUM Aventos. Dodatkowo do każdej szafki oferujemny bogate wyposażenie wnętrza: od wkładów na sztućce, poprzez kosze cargo, sortowniki odpadów, po systemy elektrycznego wspomagania otwarcia przez dotyk - BLUM Servo-Drive Tandembox i Aventos.

SPRZĘT AGD w naszej ofercie

W naszej ofercie jest dostępny sprzęt AGD, firm takich jak: SMEG, FALMEC, WHIRLPOOL, LIEBHERR, FREGGIA, TEKA, ART PLATINO.

System mebli nagrodzony Złotym Medalem MTP MEBLE POLSKA 2012!

KAMMODUŁ to gotowe rozwiązanie dla ludzi z pomysłem i odrobiną wyobraźni. Dzięki KAMMODUŁ można w spokoju domowego zacisza zaprojektować okazałą, bardzo dobrze wyposażoną i cieszącą oko zabudowę kuchenną.

Podstawową zaletą szafek modułowych jest podział na trzy szuflady o różnych wysokościach, z prowadnicami Tandembox firmy BLUM. Każda z nich ma optymalnie dobraną wysokość do najczęściej przechowywanych przedmiotów i produktów w kuchni, takich jak: sztućce, cukier 1 kg, słoiki o poj. 900 ml, kawa 0,5 kg, napoje w kartonach 2 l, olej 1 l, garnki o poj. 10 l.

 • Korpusy szafek wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze – biel alpejska lub krem.
 • Wszystkie szafki stojące mają regulowane nóżki h=15 cm, które załania się ozdobną listwą cokołową (w standardzie jest to listwa z płyty laminowanej w kolorze korpusu).
 • Ściana tylna wpuszczana jest między boki.
 • W szafkach stojących zamontowane są w niej wywietrzniki.
 • Głębokość korpusów szafek stojących - 52 lub 54 cm.
 • Głębokość korpusów w szafkach wiszących - 32 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane. Półki zabezpieczone są przed wysunięciem.
 • Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - dąb sonoma, dąb cassino, mali wenge. Fronty wykonane z płyty akrylowanej w wysokim połysku w kolorze - biały LU, wanillia LU, czarny LU. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS grubości w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).
 • Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatów to 38 mm, profil „R”.
 • Szuflady BLUM Tandembox o głębokości 50 cm z pełnym wysuwem. Szuflady wyposażone są w Blumotion - mechanizm zapewniający miękkie i ciche domykanie.
 • Metalowe, chromowane uchwyty!
 • Zawiasy BLUM Clip-Top z Blumotion!

 • Materiał filmowy prezentujący zalety zestawów kuchennych KAMMODUŁ.
 • Ulotka *.pdf zawierająca opis i ceny systemu mebli KAMMODUŁ.

Ceny szafek KAMMODUŁ zawarte w ulotce są sugerowanymi cenami brutto PLN i obejmują: korpusy, nóżki, fronty, akcesoria BLUM (zawiasy CLIP top BLUMOTION, szuflady TANDEMBOX, podnośniki AVENTOS), podnośniki gazowe, uchwyty, kosze cargo, półki szklane w witrynach.

Zestawy kuchenne nagrodzone Wróżnieniem Diament Meblarstwa 2010!

Zestawy kuchenne KAMDUO są gotowym rozwiązaniem dla Klientów, którzy za nie duże pieniądze i bez pomocy projektanta chcą zaprojektować swoją kuchnię. Kuchnie na które stać większość zainteresowanych powstały w wyniku selekcji, ograniczeniu kolorystyki i wyborze tylko najważniejszych szafek kuchennych. KAMDUO są kuchniami, w których idąc na kompromis, rezygnując z niektórych rozwiązań można przygotować swoją kuchnię za rozsądne pieniądze.

 • Korpusy szafek wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze – orzech lub grusza.
 • Ściana tylna wpuszczana jest między boki. Zamontowane są w niej wywietrzniki.
 • Głębokość korpusów szafek stojących - 49cm. Boki korpusów są podcinane w celu uzyskania jednej linii cokołu.
 • Głębokość korpusów w szafkach wiszących - 30cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane. Półki zabezpieczone są przed wysunięciem.
 • Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - trawa z orzechem, modrzew z gruszą, grusza z orzechem lub zebrano BS z gruszą. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS grubości 2 mm w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).
 • Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38mm o profilu „C”, kolor – nubian jasny symbol – F 8977 TC. W przypadku innego ustawienia szafek niż proponuje producent, nadmiar blatu służy do pocięcia na inne długości. Powierzchnie cięte należy zabezpieczyć. Producent proponuje obrzeże z klejem, które można nabyć w punkcie sprzedaży. Dodatkowo można zakupić listwy aluminiowe boczne do zastosowania na krawędzi blatu stykającego się z kuchenką wolnostojącą.
 • Szuflady typu METALBOX o głębokości 45cm i szerokości 30 cm, 40cm, 45 cm, 50cm, 80cm i 90cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady – do nabycia w punktach sprzedaży.
 • Uchwyty o rozstawie 160 mm. Część chwytowa wykonana z aluminium. Fronty owiercane są pod uchwyt uniwersalnie, tzn., bez podziału na prawe i lewe.
 • Zawias puszkowy metalowy Ø35 mm, regulowany w trzech płaszczyznach.
 • Termin realizacji - 10 dni roboczych.

 • Materiał filmowy prezentujący zalety zestawów kuchennych KAMDUO.
 • Ulotka *.pdf zawierająca opis i ceny zestawów kuchennych KAMDUO.

Ceny szafek KAMDUO zawarte w ulotce są sugerowanymi cenami brutto PLN i obejmują: korpusy z półkami, fronty, zawiasy puszkowe, szuflady METALBOX, podnośniki gazowe oraz uchwyty meblowe.

System mebli kuchennych OLIVIA SOFT

 • Ponad 150 szafek przygotowanych do stworzenia kompletnej zabudowy kuchennej;
 • Zwiększona pojemność standardowych szafek wiszących o 40%;
 • System miękkiego domykania w szafkach z drzwiami i szufladami;
 • Najnowsze trendy kolorystyczne;
 • Wzór zastrzeżony na terenie Uni Europejskiej.

Charakterystyka kuchni OLIVIA SOFT

Fronty wykonane z płyty laminowanej w konstrukcji ramowej ze zintegrowanym uchwytem aluminiowym. Krawędzie płyty oklejone obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38 mm, kolor: Beton.

Szuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 55, 60, 70 i 80 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym i wyposażone w mechanizm miękkiego domykania. Wkłady na sztućce dostosowane do każdej szerokości szuflady (patrz ulotka OLIVIA SOFT).

Podnośniki z miekkim domykaniem w szafkach wiszących okapowych.

Zawiasy z miękkim domykaniem. Zawiasy puszkowe, metalowe fi=35 mm, regulowane w trzech płaszczyznach.

Charakterystyka mebli kuchennych KAMDUO XL

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - Krem lub Lawa. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).

Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - Krem lub Lawa. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.

Fronty wykonane z płyty akrylowanej, w wysokim połysk w kolorze - Wanilia i Szary oraz z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - Pinia biała, Pinia szampan i Pinia brązowa. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Blaty wykonane w technologii postforming.
Grubość blatu 38 mm, kolory - Kaszmir i Grafit.
Do złączenia blatów można zakupić aluminiowe listwy łączące i boczne.

Szuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady (patrz ulotka KAMDUO XL)*.

Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DXL WO2W6) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DXL WO5/36).

Uchwyty o rozstawie 160 mm**. Wykonane ze stopów metalu.

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.